SUPA24
311 539 €
(4 793 € / m²)
Prodaja
2
1
65 m²
طريق دبي - العين

spalnica2
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

MAG D11 – apartments with a contemporary design and green spaces.MAG D11 by MAG Property (MAG Lifestyle Development) is a new project that combines th...

Ostalo
Starost oglasa: 239 dni
Posodobljeno: 147 dni

Lokacija

طريق دبي - العين
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi