SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 040 000 €
(7 273 € / m²)
Prodaja
2
2+
143 m²

spalnica2
površina143 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Sea View Apartments in Dubai Maritime City with Post-Delivery Installments
The apartments are located in Maritime City Dubai, a high-rise project offe...

Nadstropje:
5. nadstropje od 35
Starost oglasa: 238 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi