SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
471 000 €
(5 176 € / m²)
Prodaja
2
2+
91 m²

spalnica2
površina91 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Apartments with the Option of a Private Pool in Jumeirah Village Circle
Jumeirah Village Circle (JVC) is a well-planned and rapidly growing com...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni podOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiPametne napraveVarovanjePrijazno do hišnih ljubljenčkovNaravna svetloba

Nadstropje:
8. nadstropje od 39
Starost oglasa: 238 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi