SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
874 037 €
(9 105 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
شارع الصكوك

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present this exceptional Hotels and Residences at the pinnacle of Dubai's wellness revolution. Located in the prestigi...

opremljeno
Starost oglasa: 243 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

شارع الصكوك
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi