SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 980 €
(3 675 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

🌟 Brand-New Luxury Residence – Prime Location in DubaiReady to Move | High ROI | With Payment PlanStep into a world of refined living in this brand-n...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNaravna svetlobaLeseni podRazgled

opremljeno
Starost oglasa: 242 dni
Posodobljeno: 242 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Triple L

Podobni oglasi