SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
414 000 €
(11 829 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
شارع اليمامة

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present luxury studio apartments in the heart of Downtown Dubai, offering unparalleled views of the iconic Burj Khalif...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledPrijazno do hišnih ljubljenčkovNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 255 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

شارع اليمامة
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi