SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
14 244 282 €
(45 802 € / m²)
Prodaja
3
1
311 m²
Atlantis Hotel

spalnica3
površina311 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

يسر شركة جون تايلور للعقارات الفاخرة أن تقدم لك هذا السكن الاستثنائي المكون من 3 غرف نوم في فندق أتلانتس ذا رويال المرموق، نخلة جميرا - تحفة من التألق...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOpremljenoOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaKuhinjski aparatiVisoki stropiLeseni podPloščicePo prenoviNaravna svetlobaModeren slog

opremljeno
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 244 dni

Lokacija

Atlantis Hotel
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Dubai

Podobni oglasi