SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
233 000 €
(2 987 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
78 m²
كحيل بوليفارد

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

*Attractive payment plan 6 years*Down payment 15%*Monthly payment 1%**Offer : Fully Furnished apartmentMiami is a premium development and it provides ...

opremljeno
Starost oglasa: 260 dni
Posodobljeno: 260 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FBW Real Estate

Podobni oglasi