SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
172 319 €
(4 787 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
طريق الخيل

spalnica1
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Property Features:• Spacious layouts with floor-to-ceiling windows• Fully equipped smart home system• Panoramic views of Dubai Creek & city skyline• H...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledPametne napraveVarovanjeVisoki stropiModeren slogNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 262 dni
Posodobljeno: 106 dni

Lokacija

طريق الخيل
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mohamed Mounir

Podobni oglasi