SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
167 380 €
(3 985 € / m²)
Prodaja
1
1
42 m²
24

spalnica1
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury apartments in the residential complex Marquis One in the Arjan area from the developer Marquis! High price growth potential in a developing are...

Ostalo
Starost oglasa: 269 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

24
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi