SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
438 473 €
(2 904 € / m²)
Prodaja
3
2+
151 m²
شارع 30

spalnica3
površina151 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Apartments in the new Gharbi 2 Residences project in the Jumeirah Village Circle (JVC)! A modern residential complex in one of the most sought-after a...

Ostalo
Starost oglasa: 277 dni
Posodobljeno: 143 dni

Lokacija

شارع 30
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DDA Realty

Podobni oglasi