SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
420 000 €
(5 676 € / m²)
Prodaja
2
1
74 m²
شارع 20

spalnica2
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Trustway Properties is delighted to present an exclusive collection of luxury apartments in Nad Al Sheba 1, redefining urban living next to Meydan Ra...

Ostalo
Starost oglasa: 282 dni
Posodobljeno: 282 dni

Lokacija

شارع 20
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi