SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
197 000 €
(3 078 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
كحيل بوليفارد

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Trustway Properties is delighted to present an exceptional opportunity in JVC District 10, where modern garden living meets smart technology and conv...

Ostalo
Starost oglasa: 282 dni
Posodobljeno: 282 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi