SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
352 000 €
(3 705 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
شارع توليب

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present this contemporary 2-bedroom apartment at Flare by Binghatti, delivering spacious design, high-end specificatio...

Ostalo
Starost oglasa: 293 dni
Posodobljeno: 95 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi