SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
350 418 €
(414 € / m²)
Prodaja
1
2+
847 m²
شارع الإمارات

spalnica1
površina847 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exclusive Urban Oasis | Modern 1-Bedroom | Dubai Land

Presenting a stunning 1-bedroom apartment in the highly sought-after Verdes by Haven, nestled w...

Ostalo
Starost oglasa: 313 dni
Posodobljeno: 312 dni

Lokacija

شارع الإمارات
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Niket Dembda

Podobni oglasi