SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
188 770 €
(5 899 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
شارع توليب

spalnica1
površina32 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق حديثة مع خطط سداد مرنة في جومييراه فيلج تراينجل
جومييراه فيلج تراينجل (JVT) هو مجتمع مخطط جيدًا ومناسب للعائلات في دبي، معروف ببيئته الهادئة، الحد...

Ostalo
Starost oglasa: 315 dni
Posodobljeno: 142 dni

Lokacija

شارع توليب
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi