SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
156 000 €
(4 588 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
34 m²
شارع 15

spalnicaatypical
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Fully Furnished Apartments with Post-Handover Payment Plans in Dubailand
Dubailand Residence Complex (DLRC) is a dynamic, family-friendly community si...

opremljeno
Starost oglasa: 317 dni
Posodobljeno: 316 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Podobni oglasi