SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
988 000 €
(602 € / m²)
Prodaja
3
1
1640 m²
شارع المركز المالي

spalnica3
površina152 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A DIALOGUE OF RHYTHM AND FORM A curated architectural statement nestled within the storied beauty of Jumeirah Islands. Known for its tranquil waterway...

Ostalo
Starost oglasa: 324 dni
Posodobljeno: 233 dni

Lokacija

شارع المركز المالي
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE House

Elena Melnikova, REHOUSE INTERNATIONAL REAL ESTATE L.L.C

Podobni oglasi