SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
706 000 €
(4 413 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
160 m²
طريق الخيل

spalnicaatypical
površina160 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is delighted to present Volna by Kasco, an exceptional 9-storey residential masterpiece in the prestigious Culture Village, Al Jad...

opremljeno
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

طريق الخيل
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi