SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
245 667 €
(4 724 € / m²)
Prodaja
1
1
52 m²
شارع جاردينيا

spalnica1
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover Verano by Prescott in Dubai Studio City, where vibrant summer energy meets understated luxury. This exceptional project features studios, 1, ...

opremljeno
Starost oglasa: 330 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

شارع جاردينيا
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi