SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
161 000 €
(4 600 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Location HighlightsExperience sophisticated urban living at this contemporary residential masterpiece by a renowned development agency. This exceptio...

opremljeno
Starost oglasa: 336 dni
Posodobljeno: 288 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi