SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
971 103 €
(6 146 € / m²)
Prodaja
4
2+
158 m²
شارع 20

spalnica4
površina158 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

شقق فاخرة للبيع في المشروع المكون من 5 أبراج في ميدان دبي. تقع العقارات ذات الإطلالات البانورامية على دبي في المشروع مع ملعب جولف مكون من 18 حفرة يقع ...

Ostalo
Starost oglasa: 335 dni
Posodobljeno: 335 dni

Lokacija

شارع 20
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi