SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
266 039 €
(5 321 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
شارع تورين بوليفارد

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

🏙️ Sobha Solis Tower D – Fully Furnished Apartments in Motor City | Panoramic Views | Handover Q4 2027A new lifestyle begins here — stylish, social, ...

opremljeno
Starost oglasa: 343 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

شارع تورين بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Palm Signature Real Estate

Podobni oglasi