SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 475 712 €
(1 002 € / m²)
Prodaja
2
2+
1473 m²
West Beach

spalnica2
površina1473 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

La Capitale offers you this apartment located in Palm Beach Towers 1. Spanning an impressive 1,473.69 sq.ft, this residence boasts 2 bedrooms and a th...

Ostalo
Starost oglasa: 342 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

West Beach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Capitale Real Estate Broker L.L.C.

Mohamed Bassel Alkharsa

Podobni oglasi