SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
189 000 €
(4 974 € / m²)
Prodaja
1
1
38 m²
كحيل بوليفارد

spalnica1
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Trustway Properties is delighted to present Binghatti Ruby  The Latest Luxury Residences in Jumeirah Village Circle | Contemporary Living | Prime Inv...

opremljeno
Starost oglasa: 346 dni
Posodobljeno: 230 dni

Lokacija

كحيل بوليفارد
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi