SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
168 000 €
(4 308 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
39 m²
Zone C

spalnicaatypical
površina39 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 Nestled in a prime Dubai location, Beverly Gardens offers an exceptional residential experience where luxury and convenience blend seamlessly. This p...

Ostalo
Starost oglasa: 364 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Zone C
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi