SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
324 302 €
(6 006 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
54 m²
شارع 37

spalnicaatypical
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover the epitome of luxury living at Olivia Gardens Residence in Jumeirah Garden City. This exclusive residential development by Segrex offers met...

opremljeno
Starost oglasa: 363 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

شارع 37
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi