SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 614 481 €
(11 532 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
شارع 37

spalnica4
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

شقق فاخرة للبيع بالتقسيط في فندق ترامب ريزيدنس – مركز دبي التجاري العالمي
يقع مركز دبي التجاري العالمي في منطقة سكنية وتجارية راقية على شارع الشيخ زاي...

Ostalo
Starost oglasa: 374 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

شارع 37
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TEKCE Real Estate

Podobni oglasi