SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
278 000 €
(3 564 € / m²)
Prodaja
2
1
78 m²
شارع 15

spalnica2
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trustway Properties is proud to present VERDAN1A, an eco-friendly residential development offering a 1.5% monthly post-handover payment plan, located ...

Ostalo
Starost oglasa: 375 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi