SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
248 000 €
(3 024 € / m²)
Prodaja
1
1
82 m²
شارع جرين

spalnica1
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Experience modern urban living at its finest in AUREL1A Residence, a sleek and stylish mid-rise development by Object One in Dubai Sports City. This c...

Ostalo
Starost oglasa: 377 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

شارع جرين
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi