SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
374 093 €
(3 117 € / m²)
Prodaja
2
1
120 m²
Zone C

spalnica2
površina120 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing V1stara House, a stunning new residential development in the heart of Al Furjan, brought to you by Object One. This mixed-use project comb...

Ostalo
Starost oglasa: 376 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Zone C
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Palm Signature Real Estate

Podobni oglasi