SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
355 000 €
(2 731 € / m²)
Prodaja
2
2+
130 m²
Cycle Path

spalnica2
površina130 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover Samana Barari Heights, the latest project where luxury meets nature, located in one of Dubai’s greenest communities: Al Barari.Why choose Bar...

Ostalo
Starost oglasa: 391 dni
Posodobljeno: 37 dni

Lokacija

Cycle Path
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi