SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
482 000 €
(4 342 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
111 m²
شارع 15

spalnicaatypical
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Belgravia Gardens by Ellington Properties is a haven of sophistication, offering resort-style living in the Dubailand community. The development featu...

Ostalo
Starost oglasa: 395 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi