SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
182 500 €
(4 563 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
شارع 15

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Verdan1a at Dubailand Residence Complex (DLRC) is a haven where nature and modernity converge, a development by Object 1 Development with premium stud...

Ostalo
Starost oglasa: 412 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

شارع 15
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi