SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 000 €
(5 500 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
36 m²
شارع جرين

spalnicaatypical
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover a smart investment and a stylish living space with studio apartments in Binghatti Haven, located in the heart of Dubai Sports City. Perfect f...

Ostalo
Starost oglasa: 414 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

شارع جرين
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

TrustWay Properties

Podobni oglasi