SUPA24
Hiša in okolica; razgled, naravna svetloba
Dnevna soba
Dnevna soba
763 572 €
(2 504 € / m²)
Prodaja
5
2+
305 m²
Chaparrel Loop, West Linn

spalnica5
površina305 m²
kopalnice2+

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Chaparrel Loop, West Linn
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Portland

Podobni oglasi