SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
494 538 €
(3 532 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
140 m²
Calle Cirros, Temecula

spalnicaatypical
površina140 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to your new home at Rancho Soleo – Temecula’s newest condominium community. At 1,511 square feet this 3 bedroom, 2 1/2 bath, 2-story townhome...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Calle Cirros, Temecula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Berkshire Hathaway HomeServices California Properties

Podobni oglasi