SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
390 297 €
(5 135 € / m²)
Prodaja
2
1
76 m²
N Central Ave, Phoenix

spalnica2
površina76 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing Edison Midtown Phase 2 with 60 new construction condominiums. This spacious condo offers ten ft. ceilings, an open floor plan, and a large...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

N Central Ave, Phoenix
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency

Podobni oglasi