SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 269 135 €
(5 355 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
237 m²
Biltmore Drive 302, Phoenix

spalnicaatypical
površina237 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Location Location Location. The best location and views in The Biltmore Estates and Fairway Lodge. Golf Course Views. Mountain views. City lights whil...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKadTuš kabinaLočeni wcKaminKuhinjski aparatiVarovanjePo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 270 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Biltmore Drive 302, Phoenix
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realty ONE Group

Podobni oglasi