SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
461 943 €
(6 599 € / m²)
Prodaja
1
1
70 m²
E Andreas Road, Palm Springs

spalnica1
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Desert Holly is one of Palm Springs' rare architectural treasures, earning a coveted Class 1 Historic Designation for its distinctive mid-century mode...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaLeseni tramoviKaminKadKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 9 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

E Andreas Road, Palm Springs
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BD Homes-The Paul Kaplan Group

Podobni oglasi