SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 220 767 €
(14 145 € / m²)
Prodaja
1
2+
157 m²
Ocean Drive, Miami Beach

spalnica1
površina157 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Open 2 bed - 2.5 bath with renovated kitchen featuring views of Ocean Drive, Lummus Park and the Atlantic Ocean. Il Villaggio, located in the heart ...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Ocean Drive, Miami Beach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi