SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
545 456 €
(5 623 € / m²)
Prodaja
4
2+
97 m²
Western Avenue, Gloucester

spalnica4
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Built in 2022 and thoughtfully designed with quality craftsmanship throughout, this stunning 2-bedroom townhome offers the perfect blend of modern coa...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Western Avenue, Gloucester
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Gloucester

Podobni oglasi