SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
356 146 €
(2 254 € / m²)
Prodaja
4
2+
158 m²
Featherstone Place, Frederick

spalnica4
površina158 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to your dream home in the heart of Frederick, Maryland! This charming colonial end townhome is the epitome of comfort and style. With a prime ...

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Featherstone Place, Frederick
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency

Podobni oglasi