SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
653 156 €
(2 655 € / m²)
Prodaja
4
2+
246 m²
Lawrence Drive, Franklin

spalnica4
površina246 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing this Spacious Retreat in Franklin’s Premier 55+ Community! Discover the best of DETACHED adult living in this luxurious, move-in-ready res...

Ostalo
Starost oglasa: 216 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Lawrence Drive, Franklin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Marblehead

Podobni oglasi