SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 592 057 €
(7 617 € / m²)
Prodaja
6+
2+
209 m²
East Upper Wacker Drive, Chicago

spalnica6+
površina209 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience refined luxury living at The Residences at The St. Regis Chicago-an architectural masterpiece soaring 101 stories above the city in the co...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni podOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiRazgledNadstropjeNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

East Upper Wacker Drive, Chicago
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Compass

Podobni oglasi