SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
14 428 399 €
(37 476 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
385 m²
Dalton Street, Boston

spalnicaatypical
površina385 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to the epitome of luxury living at One Dalton, Four Seasons Private Residence in Boston's prestigious Back Bay neighborhood. Create your sanct...

Ostalo
Starost oglasa: 144 dni
Posodobljeno: 79 dni

Lokacija

Dalton Street, Boston
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

One Dalton

Podobni oglasi