SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
849 979 €
(11 333 € / m²)
Prodaja
4
2+
75 m²
Corey Road, Boston

spalnica4
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to The Jordan, Brighton’s newest boutique condominium ideally located on the Brookline town line. This well-designed complex features 34 moder...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparati

Ostalo
Starost oglasa: 253 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Corey Road, Boston
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Engel & Völkers Wellesley

Podobni oglasi