SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 201 706 €
(3 779 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
318 m²
B Robin Avenue, Atlantic Beach

spalnicaatypical
površina318 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to coastal living at its finest in this spacious 3rd row home in the sought after Club Colony area of Atlantic Beach. This home offers breatht...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

B Robin Avenue, Atlantic Beach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Sea Coast Advantage

Podobni oglasi