SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 112 722 €
(20 212 € / m²)
Prodaja
1
2+
154 m²
Cherry Street

spalnica1
površina154 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ONE MANHATTAN SQUARE OFFERS ONE OF THE LAST 20-YEAR TAX ABATEMENTS AVAILABLE IN NEW YORK CITYResidence 59A is a 1,667 square foot three bedroom, three...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledLeseni podVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 485 dni
Posodobljeno: 56 dni

Lokacija

Cherry Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi