SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 024 550 €
(16 009 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Cherry Street

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ONE MANHATTAN SQUARE OFFERS ONE OF THE LAST 20-YEAR TAX ABATEMENTS AVAILABLE IN NEW YORK CITYEvening Tours Available Upon Request.Residence 8J is a 69...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorRazgledLeseni podVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 485 dni
Posodobljeno: 56 dni

Lokacija

Cherry Street
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Corcoran Group

Podobni oglasi